gallery/sasa logo2

Hakkımızda

2012 yılından beri karafırın doğalgaz dönüşüm işi yapmaktayız. Ekmek fırın ,lahmacun fırınlarında doğalgaz kullanmak konusunda teknik detay bilgi beceri ile kaliteli hizmet sunulmaktadır. Müşteri odaklıyız. Servis hizmetine önem vermekteyiz.Şeffaf ve açık sözlüyüz.Soru ve taleplerinizi 7/24 karşılıyoruz.

KARAFIRINDA DOĞALGAZ kullanımını sektörün ve fırıncıların hizmetine sunmuştur. Zonguldak dışında Adıyaman, Hatay , Mersin, Adana, Samsun, Ankara, Erzincan, Yalova İzmit, Yalova, Bursa, Manisa, İzmir, Batman, Ordu, GİRESUN da dönüşüm gerçekleştirmiştir.

Karafırın doğalgaz dönüşümü , taş fırın doğalgaz dönüşümü yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarımız , promosyanlarımız ve ustalığımız ile hizmetinizdeyiz.

Seyyar A1 tip bacasız doğalgazlı fırın fiyatı için arayınız. 0532 302 32 78 - 0507 669 7791

gallery/unnamed

Kara Fırın

Kara fırın, taş fırın veya odun fırını ekmek, pide, pizza ve benzer ürünlerin pişirildiği geleneksel fırındır. Genellikle ekmek fırını olarak kullanılan bu fırınların özelliği, yakacak için ayrı bir ısıtma haznesine sahip bulunmamaları. Fırında yakılan odunun, pişmekte olan ürünlerle aynı mekanı (fırın içi veya altı) paylaşmasıdır. Lahmacun fırını, Simit Fırını, Kebap Fırını, Turkish Flat Bread Pizza , Yandan yanmalı kara fırın, yandan yanmalı taş fırın kurulumu için arayınız 0532 302 3278

Taş fırın bir kere kurulup tamiri zor olan bir yapıdır. Her şekilde yakıt tasarrufu ile randımanlı yüksek ısısı ile ısı kaybı sorunu olmadan taban yapmayan, taban yakmayan yüksek kalitede bir fırın kurdurmak için size yakın mutlaka bir referansımız vardır. DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ En Uygun Fiyatlarımızla İsterseniz Malzemeli, İsterseniz İşçilik Olarak Fırın Yaptırmak İçin Doğru Yerdesiniz. Yapmış Olduğumuz Fırınlar Kalitemizdir. Bize Danışmadan Fırın Yaptırmayınız

KARA FIRIN DOĞALGAZ SİSTEMLERİ CE BELGELİ DİR.

DİJİTAL DERECELİ, EMNİYET VANALI, BEYİNLİ , ELEKTRİK KONTROLLÜ, ALARM SİSTEMLİ ATMOSFERİK DOĞALGAZ BRÜLÜR İMALATI YAPIYORUZ.